درباره ما

شركت فرآوري روده ايرانيان زمين يك شركت بازرگانی است که در زمینه تجارت بطور کلی فعال می باشد . این شرکت در سال 86 به شماره 299676 به ثبت رسید و مدیران آن سابقه بیش از 30 سال فعالیت بازرگانی در زمینه واردات و صادرات را دارا می باشند.  شرکت فرآوری روده ایرانیان زمین در مدت کوتاه تاسیس خود ,تجربه واردات روده از استرالیا و همچنین صادرات روده و هنگ به کشور آلمان و غیره را داشته است. این شرکت به صورت سهامی خاص با ترکیب هیئت مدیره بشرح ذیل شروع به فعالیت نمود:

  1. 1-      آقای دکتر مرادی دارای مدرک دکترای مدیریت بازرگانی از دانشگاه A & M    تگزاس بعنوان نایب رئیس هیئت مدیره 
  2. 2-      آقای جمشید نفر دارای مدرک لیسانس حسابداری صنعتی از موسسه عالی حسابداری بعنوان مدیر عامل و عضو هیئت مدیره . 

اعضای هیئت مدیره این شرکت سال ها مسئولیت های مهم دولتی و بخش خصوصی را داشته اند و جناب آقای جمشید نفر همواره مسئولیت های مهمی را در تشکل های بخش خصوصی و اتاق بازرگانی داشته اند از جمله مسئولیتهای ایشان در حال حاضر به عنوان عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی – عضو هیئت مدیره کنفدراسیون صادرات ایران – عضو کمیسیون تشکل های اتاق ایران – ریاست اتحادیه صادر کنندگان روده ایران – عضو هیئت مدیره اتحادیه صادر کنندگان سالامبور و چرم ایران – عضو افتخاری انجمن چرم ایران – عضو افتخاری جامعه مدیران صنعت کفش ایران و نماینده اتاق بازرگانی در سازما ن توسعه و تجارت ایران میباشد.

 این شرکت آمادگی خود را در ارتباط با واردات روده از سراسر دنیا ویا ORIGINAL دارد و آمادگی فروش هنگ  صادراتی استاندارد با کیفیت بسیار بالا  و روده حاصل از کشتارگاه را میباشد. لازم بذکر است که ایران دارای کشتار قابل توجهی به میزان 25.000.000 رشته در سال و حدود  6 میلیون هنگ پروسس شده را دارا می باشد اما به جهت دارا بودن نیروی متخصص این کار و کارخانجات بهداشتی فراوان وکد بهداشتی قابل قبول اروپا , امکان پروسس سالانه تا به میزان 75.000.000  رشته را نیز میباشد.